Jak działamy?

  1. Wypełniają Państwo formularz sprzedaży auta zamieszczony poniżej lub dzwonią pod nr 733-550-700
  2. Otrzymują Państwo w ciągu max. 2h bezpłatną oraz niezobowiązującą wycenę pojazdu
  3. Jeśli jest ona dla Państwa interesująca przyjedziemy do Państwa z gotówką lub w umówione miejsce gdzie dokonamy transakcji!

Mieliśmy od Państwa wiele zapytań, odnośnie tego jak wygląda przebieg transakcji z nami, w odpowiedzi zamieszczamy informację.

  • Kontaktujecie się Państwo z nami, krótko opisujecie swoje auto, odpowiadacie na kilka pytań dotyczących samochodu i podajecie oczekiwaną cenę sprzedaży.
  • Jeżeli po wstępnej rozmowie obie strony są zainteresowane, umawiamy się na spotkanie. Państwo wybieracie datę, godzinę i miejsce
  • Spotykamy się na oględzinach samochodu. Jeśli proponowana cena jest adekwatna do stanu auta, przeprowadzamy transakcję. W innym wypadku proponujemy cenę za która możemy odkupić samochód. Ostateczna decyzja należy do Państwa.

Kiedy cena zostanie uzgodniona sporządzamy umowę kupna- sprzedaży. Wedle życzenia sporządzamy wypowiedzenia umowy OC, dzięki czemu klient dostanie zwrot pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej za pozostały okres ubezpieczeniowy. Płacimy gotówką „do ręki” lub wedle życzenia przelewem na konto.